COB TUBE ring White
גוף תאורה שקוע לתקרת גבס עמוק, מודרני ועוצמתי
- הספק: 8W
- חומר: אלומיניום
- גודל גוף תאורה: 85 x 85 מ״מ
| מאפיינים טכניים | |
|---|---|
| הספק | 8W LED |
| לומן | 655 לומן |
| מסירות צבע (CRI) | 90<C |
| גוון אור | 3000K |
| דרגת הגנה | IP54 |
| זווית פיזור | 24° |
| מידות חיתוך | - מ״מ |
| גודל גוף | 85 x 85 מ״מ |
| זרם כניסה | 200-240V 50/60Hz |
| צבעים | לבן , שחור , זהב |
| חומר | אלומיניום |
תיאור
| מאפיינים טכניים | |
|---|---|
| הספק | 8W LED |
| לומן | 655 לומן |
| מסירות צבע (CRI) | 90<C |
| גוון אור | 3000K |
| דרגת הגנה | IP54 |
| זווית פיזור | 24° |
| מידות חיתוך | - מ״מ |
| גודל גוף | 85 x 85 מ״מ |
| זרם כניסה | 200-240V 50/60Hz |
| צבעים | לבן , שחור , זהב |
| חומר | אלומיניום |