קלאפה 90
עיצוב קלאסי ונקי פיזור אור אחיד חסכוני בחשמל מאושר על ידי מכון תקנים הישראלי מיוצר מחומרים איכותיים ועמידים התקנה פשוטה
| מקור אור | 50W LED |
| לומין מקור אור | 4000Lm |
| צבע אור | 3000K |
| מסירות צבע | CRI>80 |
| צבע | לבן , שחור |
| ציוד | כלול |
| מתח זינה | 230V 50Hz |
| דרגת הגנה | IP20 |
| קבוצת בידוד | 1 |
| חומר | אלומיניום |
| אחריות | 3 |
תיאור
| מקור אור | 50W LED |
| לומין מקור אור | 4000Lm |
| צבע אור | 3000K |
| מסירות צבע | CRI>80 |
| צבע | לבן , שחור |
| ציוד | כלול |
| מתח זינה | 230V 50Hz |
| דרגת הגנה | IP20 |
| קבוצת בידוד | 1 |
| חומר | אלומיניום |
| אחריות | 3 |