תיאור
| נתון | ערך |
|---|---|
| צבע | לבן+שחור |
| אורך חיים | 25,000 שעות |
| זווית פיזור | 120° |
| גוון אור | CCT (3000K / 4000K / 6000K) |
| לומן | 2600lm |
| הספק | 30W+18W |
| מידה | 400×48 מ״מ |
| אחריות | 12 חודשים |