תיאור
| מקור אור | 7W LED |
| צבע אור | 3000K |
| מסירות צבע | CRI>80 |
| צבע | לבן |
| ציוד | כולל |
| מתח זינה | 230V 50Hz |
| דרגת הגנה | IP20 |
| קבוצת בידוד | 1 |
| חומר | אלומיניום |
| אחריות | 3 |