שלפי XL
- עיצוב קלאסי ונקי
- פיזור אור אחיד
- חסכוני בחשמל
- מאושר על ידי מכון תקנים הישראלי
- מיוצר מחומרים איכותיים ועמידים
- התקנה פשוטה
| מקור אור | 28W LED BRIDGELUX |
| לומין מקור אור | 2950Lm |
| לומין | 2350Lm |
| צבע אור | 3000K |
| מסירות צבע | CRI>80 |
| צבע | לבן , שחור |
| ציוד | כלול |
| עמעום | מתאים לעמעום TRIAC |
| מתח זינה | 230V 50Hz |
| דרגת הגנה | IP20 |
| קבוצת בידוד | 1 |
| חומר | אלומיניום |
| אחריות | 3 |
תיאור
| מקור אור | 28W LED BRIDGELUX |
| לומין מקור אור | 2950Lm |
| לומין | 2350Lm |
| צבע אור | 3000K |
| מסירות צבע | CRI>80 |
| צבע | לבן , שחור |
| ציוד | כלול |
| עמעום | מתאים לעמעום TRIAC |
| מתח זינה | 230V 50Hz |
| דרגת הגנה | IP20 |
| קבוצת בידוד | 1 |
| חומר | אלומיניום |
| אחריות | 3 |